31maj/16

Bajkowa Bydgoszcz 2016r.

29 maja 16r. nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w plenerowej imprezie „Bajkowa Bydgoszcz”Najpierw ulicami miasta przeszła parada uczestników upodobnionych do bajkowych postaci, a wśród nich także nasi uczniowie. Przemarsz kolorowej parady zakończył się na Wyspie Młyńskiej i tam na wszystkich uczestników czekały liczne zabawy, konkursy, emisje bajek, warsztaty naukowe oraz występy artystyczne. Zabawa była znakomita :) Zobacz fotorelację :)

Bajkowa Bydgoszcz 16r (9)

linia-pozioma

19maj/16

Wycieczka do Mikoszewa

W dniach 11-13 maja 2016 roku nasi uczniowie razem z wychowawcami odpoczywali mad morzem w miejscowości Mikoszewo. Jest to wieś rybacko – turystyczna położona po wschodniej stronie ujścia Wisły, na początku Mierzei Wiślanej. Pogoda i okolica była wyjątkowa a moc atrakcji w ośrodku zapewniło nam wszystkim miłe wspomnienia. Zobacz fotorelację :)

mikoszewo2016 (13)mikoszewo2016_30

linia-pozioma

30kwi/16

Świętowaliśmy Urodziny Bydgoszczy

29 kwietnia, w naszej szkole odbył się finał projektu „Historia pędzlem malowana” realizowanego w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych. Gościliśmy uczniów Ośrodka Szkolno -Wychowawczego nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 65. Konkurs miał dwa etapy – w pierwszym uczestnicy wykonali prace plastyczne w dowolnej technice związane z 670- leciem nadania praw miejskich Bydgoszczy. Drugi etap to turniej wiedzy historycznej, na którym autorzy prac popisywali się swoją wiedzą na temat historii miasta. Hitem okazała się własnoręczna produkcja historycznych mydełek w kształcie murów miejskich, herbu miasta, czy Łuczniczki. Fotorelacja :)
Życzymy naszej kochanej Bydgoszczy kolejnych 100 LAT!

Urodziny Bydgoszczy (17)

linia-pozioma

25kwi/16

Dzień Ziemi

25 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Ziemi”. Świętowaliśmy sportowo i artystycznie: były zawody sportowe, przedstawienie teatralne, konkurs na najpiękniejsze nakrycie głowy, konkurs na stworzenie pomysłowego „Śmieciaka – Cudaka” i niesamowity pokaz mody. Było mnóstwo wrażeń, uśmiechu i radości :)  zobaczcie sami! Fotorelacja i videorelacja :)

dzień ziemi (13)

linia-pozioma