23cze/17

Hotel dla owadów

Zajęcia dydaktyczne dobiegły końca. W tym semestrze dzięki uprzejmości wspaniałych rodziców udało się nam stworzyć ekologiczny ogród dla owadów. Prace końcowe (wypełnianie hotelu materiałem szczelinowym) przewidziane są we wrześniu, chociaż wiem, że podczas wakacji ogród będzie pod opieką mamy naszych uczniów, której jeszcze raz bardzo dziękujemy :)

ekoogrod (6)ekoogrod (7)ekoogrod (5)linia-pozioma

20cze/17

Światowy Dzień Deskrolki

Już jutro obchodzimy Światowy Dzień Deskorolki – najbardziej wyczekiwany przez każdego skejta dzień w roku. W tym dniu każdy prawdziwy ziomek powinien wypolerować swoją deskorolkę, rower, czy choćby wózek widłowy, ubrać stylowe ciuchy oraz wydać ostatnie pieniądze na bilet do miejsca, gdzie może oddać się szaleństwu. Pamiętajcie jednak o jednym – bezpieczeństwo najważniejsze…

Znalezione obrazy dla zapytania skejt

linia-pozioma

19cze/17

Piknik rodzinny

Klasy „0″ – III szkoły podstawowej wraz z rodzicami i nauczycielami spotkały się 19 czerwca na pikniku rodzinnym. Zielony teren wokół szkoły to idealne miejsce na takie biesiady. Pogoda również zaoferowała to, co miała najlepszego. Dziękujemy wszystkim rodzicom za miłe popołudnie :) Zdjęcia z pikniku w galerii.

dzien rodziny 2017 (22)dzien rodziny 2017 (1)linia-pozioma

14cze/17

Wycieczka do Warszawy

Dnia 09.06.17r. uczniowie klas gimnazjalnych wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Wyruszyli już o godzinie 5:48 z dworca PKP. Pierwszym punktem zwiedzania były Łazienki Królewskie. Jest to letnia rezydencja króla Stanisława Augusta. Można tu odpocząć, obserwując przyrodę, oraz pogłębić znajomość oświeceniowych idei, odwiedzając takie perły europejskiej architektury jak: Pałac na Wyspie - jeden z najcenniejszych polskich zabytków w stylu klasycystycznym, z Królewską Galerią Obrazów; Starą Oranżerię, Biały Domek, Amfiteatr. Z kolei w ogrodach Łazienek Królewskich spaceruje się ścieżkami oraz alejkami wśród drzew, krzewów i kwiatów. Drugim punktem był Zamek Królewski, gdzie nasi wychowankowie wzięli udział w niezwykłej lekcji historii, przenosząc się za sprawą pani przewodnik Jarmiry w czasy Stanisława Augusta. Udało się także zobaczyć Ogród Saski, Grób Nieznanego Żołnierza, Pałac Kultury i Nauki. Pogoda była cudowna. Na pewno tu jeszcze wrócimy :) zobacz fotorelację :)

linia-pozioma

14cze/17

IV Ogólopolski Komkurs Fotograficzny „Mam pasję” – wyniki

Kochani Konkursowicze!!!

Jeszcze tylko odrobinka cierpliwości! Już w poniedziałek poznamy oficjalne wyniki konkursu!!!  Wszyscy jesteście Wielkimi i Wspaniałymi Artystami. Wasze pasje oczarowały Jurorów i organizatorów.8 czerwca podczas VII Spotkania Integracyjnego Uczniów Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz II Wojewódzkiego Przeglądu Form Tanecznych „Tylko dance ma sens”.  Publiczność, która oglądała wystawę stacjonarną  Waszych zdjęć (wydrukowanych w formacie A4) wstrzymywała oddech z zachwytu i ….ZAZDROŚCI!!!   Dziękujemy za cierpliwość i prosimy trzymanie kciuków za powodzenie  wystawy  jednego z naszych jurorów (stąd małe przesunięcie naszego werdyktu :-)

Monika Przybylska, Marzena Flinik, Kinga Dorszewska-Kaniak

linia-pozioma