banner1

Sukcesy uczniów

   ROK SZKOLNY 2016/2017 

Krajowy Konkurs Plastyczny „Rzeczpospolita Praw Człowieka. 25-lecie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka w Polsce”

organizator: Ministerstwo Spraw Zagranicznych

termin: 9.06.2017

laureat wyróżnienia: Emil Jędraszczak

opiekun: Katarzyna Warmijak

—————————————————————————————–

TYLKO DANCE MA SENS II Wojewódzki Przegląd Form Tanecznych

organizator: ZS nr 30 Specjalnych w Bydgoszczy i Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

termin: 8.06.2017

nagroda: Zespół Kujawiacy (W. Węglarz, R. Losik, A. Niemczewska, A. Florek, J. Szlaunderbach, M. Lewandowski)

opiekun: Joanna Cieślik

—————————————————————————————-

MITING PŁYWACKI NA BASENIE PERŁA W ZS19

organizator: ZS nr 19 w Bydgoszczy

termin: 24.05.2017

brązowy medal (grzbiet) – Bartosz Popiołek, brązowy medal (styl dowolny) – Bartosz Popiołek

brązowy medal (….)  – Weronika Węglarz

dyplom za udział IV miejsce – Emil Jędraszczak, Hubert Pawlicki

opiekun: Joanna Cieślik

—————————————————————————————–

II MIEJSKI MIĘDZYŚWIETLICOWY TURNIEJ GIER I ZABAW

organizator: SOSW nr 3 w Bydgoszczy

termin: 26.04.2017

II miejsce K. Grygier, M. Domański, R. Kabat, W. Radaszewska, S. Putz

opiekun: Maria Kruszyna

—————————————————————————————–

KONKURS PLASTYCZNY „ZWIASTUNY WIOSNY”

organizator: ZS31 w Bydgoszczy

termin: 24.03.2017

Grzegorz Radoń, Natalia Barczak, Weronika Kabat - wyróżnienie

opiekun: Maria Kruszyna, Violetta Jóźwiak

—————————————————————————————–

IV MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

organizator: SOSW nr 3 w Bydgoszczy

termin: 20.01.2017

Karolina Maleska – I miejsce

opiekun: Anna Leszczyńska

—————————————————————————————–

KWITNĄCA ROŚLINA POŻYTKOWA DLA PSZCZÓŁ

organizator: Ogród botaniczny przy UKW

termin: 9.12.2016

Bartosz Tatka, Eryk Kopliner – laureaci konkursu

opiekun: Elżbieta Kuprianowicz

—————————————————————————————–

PROJEKT ŚWIĄTECZNEJ KARTKI Z MOTYWEM BYDGOSKIM

organizator: Urząd Miasta Bydgoszczy

termin: grudzień 2016

Andrzej Magdziak – wyróżnienie

opiekun: Monika Przybylska, Maria Kruszyna

—————————————————————————————–

REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ ULUBIONY BOHATER KSIĄŻKI”

organizator: SOSW nr 3 w Bydgoszczy

termin: 23.11.2016

Emil Jędraszczak – II m

Sara Marchewka – III m

opiekun: Karolina Nojek, Patrycja Zastempowska

—————————————————————————————–

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „PRZECIW MOWIE, NIENAWIŚCI I HEJTOWANIU”

organizator: ZSO nr 5 w Bydgoszczy

termin: 16.11.2016

II miejsce dla uczniów klas gimnazjalnych

opiekun: Karolina Napierała-Nojek, Ewa Klimczak, Joanna Przybyłowska, Magdalena Nadaj

—————————————————————————————–

V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BOWLING OWY OLIMPIAD SPECJALNYCH

organizator: OR Śląskie w Katowicach

termin: 3-6.11.2016

Bartosz Popiołek – złoty i srebrny medal

opiekun: Patrycja Zastempowska

——————————————————————————————–

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ZIELONE PŁUCA BYDGOSZCZY”

organizator: ZS nr 30 w Bydgoszczy

termin 10.10.2016

Damian Klause – I m

Emil Jędraszczak, Tomasz Romel – wyróżnienie

opiekun: Patrycja Zastemopwska, Karolina Nojek

——————————————————————————————–

MOJA KOCHANA SZKOŁA – MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

organizator: SOSW nr 3, ZS nr 31, ZS nr 30 w Bydgoszczy

Marcin Maras – II m

opiekun Karolina Nojek

—————————————————————————————–

KUJAWSKO-POMORSKI MITING PŁYWACKI SZKÓŁ SPECJALNYCH O PUCHAR DYREKTORA

organizator: SOSW nr 3 w Bydgoszczy

termin: 21.10.2016

Tomasz Hordyk – złoty i brązowy medal

Karolina Maleska – złoty medal

Patryk Dadok – złoty i srebrny medal

Łukasz Remus – dwa brązowe medale

Anna Florek – brązowy medal

opiekun Joanna Cieślik, Inez Rozpędowska

——————————————————————————————–

Mistrzostwa Wojewódzkie Kujawsko-Pomorskie w Pływaniu w Świeciu

organizator:

termin: 10.10.2016

Karolina Maleska – III m

Łukasz Remus – IV m

Patryk Dadok – Vm

opiekun Joanna Cieślik, Łukasz Pabianek

—————————————————————————————-

ROK SZKOLNY 2015/2016

——————————————————————————————

Wojewódzki konkurs fotograficzny „Wiosenne kwiaty w skali makro”

organizator:

termin:

Magdalena Rakowska III miejsce

Bartosz Granowski II miejsce

opiekun Monika Przybylska

Wojewódzki konkurs fotograficzny „Mała ojczyzna w obiektywie”

organizator:

termin:

Magdalena Rakowska II miejsce

opiekun Monika Przybylska

————————————————————————————————–
XIV Przegląd Małych Form Teatralnych „Jesteśmy razem”organizator: SP nr 2 w Bydgoszczytermin: 17.05.2016 r.

wyróżnienie dla grupy teatralnej z ZS30

opiekun: Joanna Konop, Katarzyna Przyborowska

————————————————————————————————-
Międzyszkolne integracyjne zawody pływackie

organizator: ZS nr 19 w Bydgoszczy basen Parła

termin: 16.05.2016r.

Bartosz Popiołek – I miejsce „styl dowolny” i II miejsce  „grzbiet”

Weronika Węglarz – I miejsce „styl dowolny” i II miejsce  „grzbiet”

Sara Marchewka – II miejsce „styl dowolny”

Anna Florek – II miejsce „styl dowolny”

Tomasz Hordyk – II miejsce „styl dowolny” i III miejsce  „grzbiet”

Piotr Heba – III miejsce „styl dowolny”

Emil Jęraszczak - III miejsce „styl dowolny”

Roksana Losik – III miejsce „styl dowolny”

opiekun: Joanna Cieślik, Katarzyna Przyborowska

————————————————————————————————–

” Świętujemy Urodziny Bydgoszczy” BGO

Organizator: ZS nr 30 w Bydgoszczy

termin: 29.04.2016 r.

Wyróżnienie dla klasy II UC za udział w konkursie

opiekun: Elżbieta Kuprianowicz / Agata Malinowska

—————————————————————————————————–

Moja ulubiona zabawka, moje ulubione zajęcie – konkurs plastyczny

Organizator: SOSW nr 3 w Bydgoszczy

termin: 27.04.2016 r.

wyróżnienie – A. Magdziak, G. Radoń, Z. Biedzian, D. Abroziak, P. Wójcik

opiekun: M. Kruszyna, W. Siewaszewicz-Ziemba

—————————————————————————————————–

Międzyświetlicowy Turniej Gier i Zabaw

Organizator: SOSW nr 3 w Bydgoszczy

termin: 27.04.2016 r.

II miejsce – T. Hordyk, A. Magdziak, M. Wyżykowski, D. Ambroziak, H. Pawlak

opiekun: Maria Kruszyna

—————————————————————————————————–

Ratujemy ziemię przed odpadami – konkurs plastyczny

organizator: ZS nr 30 w Bydgoszczy

termin: 25.04.2016r.

I miejsce dla klasy IIża i IIżb

opiekun: Anna Barsukiewicz i Ewelina Rogalska

—————————————————————————————————

Zawody sportowe z okazji Dnia Ziemi

organizator: ZS nr 30 w Bydgoszczy

termin: 25.04.2016r.

II miejsce dla klasy IIua

opiekun: Beata Breitenbach

—————————————————————————————————–

„Śmieciak cudak” – konkurs na pomysłowego cudaka z surowców wtórnych

organizator: ZS nr 30 W Bydgoszczy

termin: 25.04.2016r.

dyplom za wykonanie wspaniałego cudaka dla klasy IIżb – opiekun Ewelina Rogalska

dyplom za wykonanie wspaniałego cudaka dla klasy IIua – opiekun Beata Breitenbach

—————————————————————————————————–

„Muzykę czuję i ją maluję” – miejski konkurs plastyczny dla dzieci z autyzmem

organizator: Przedszkole Nr 61 Integracyjne im. Wandy Chotomskiej

termin: 25.04.2016r.

wyróżnienie Lena Małecka i Eryk Kopliner

opiekun: Agata Malinowska

—————————————————————————————————–

I Międzyszkolny Przegląd Teatrzyków z okazji 670-lecia Bydgoszczy

Organizator: SOSW nr 3 w Bydgoszczy

termin: 13.04.2016 r.

I miejsce dla grupy teatralnej ZS30

opiekun: Joanna Konop

—————————————————————————————————–

VI Kujawsko-Pomorski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych

Organizator: Klub Olimpiad Specjalnych Pod Jesionem, Zespół Szkół nr 30 w Bydgoszczy i Oddział Regionalny Kujawsko-Pomorski Olimpiad Specjalnych

termin: 8.04.2016 r.

I miejsce – Bartosz Popiołek, III miejsce – Łukasz Pociecha

opiekun: P. Zastemopwska, A. Ege-Openkowska

—————————————————————————————————–

Konkurs na najbardziej niebieską klasę z okazji Dnia Wody

organizator: ZS nr 30 w Bydgoszczy

termin: 23.03.2016r.

I miejsce klasa „0″

II miejsce klasa IIżb

opiekun: wychowawcy

—————————————————————————————————–

Rozgrywki sportowe z okazji Dnia Wody

organizator: ZS nr 30 w Bydgoszczy

termin: 23.03.2016r.

II miejsce klasa II ua

opiekun: Beata Breitenbach

—————————————————————————————————–

Piłka dla mistrza Euro 2016 – konkurs plastyczny

Organizator: ZS nr 30 w Bydgoszczy

termin: 21.03.2016 r.

I miejsce dla kl III żb

opiekun: Patrycja Zastempowska

II miejsce dla klasy II ża

opiekun: Anna Barsukiewicz

—————————————————————————————————–

IV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny pt.”Płacę, mierzę, ważę”

Organizator: ZS nr 18 w Bydgoszczy

termin 8.04.2016r.

I miejsce Patryk Dadok, Magdalena Rakowska – klasa I gimnazjum

opiekun: Anna Ścieranka-Orkisz

—————————————————————————————————–

Tajemnice lasu – konkurs plastyczny

Organizator: ZS nr 33 w Bydgoszczy

termin: 31.03.2016 r.

wyróżnienie – Tomasz Hordyk

opiekun: M. Kruszyna, W. Siewaszewicz-Ziemba

—————————————————————————————————–

Akcja „Pachnąca wiosna” – konkurs plastyczny: Mój spacer z psem

organizator: Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy, Straż Miejska, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

termin: 22.03.2015r.

I miejsce dla klasy IIżb

opiekun: Ewelina Rogalska, Paulina Mendelska

—————————————————————————————————

Dekoracja wielkanocna – konkurs plastyczny

organizator: ZS nr 30 „Sercem malowane”

termin: marzec 2016r.

II miejsce dla klasy IIua

opiekun: Beata Breitenbach

—————————————————————————————————–

„Bydgoszcz wczoraj, dziś, jutro” konkurs plastyczny

organizator: ZSZ nr 5 w Bydgoszczy

termin: 16.02.2016r.

III miejsce Weronika Ratajczak i Anna Tyloch

opiekun: J. Nowakowski, A. Lewandowska

—————————————————————————————————–

w II Konkursie Plastycznym i Rękodzielniczym „Mój Anioł”

organizator: ZSZ nr 5 w Bydgoszczy

termin: 17.12.2015

Wyróżnienia:

Patryk Dadok

Łukasz Pociecha

Łukasz Remus

Magda Rakowska

Weronika Ratajczak

Karolina Malewska

Angelika Szram

opiekun: Marta Borzych, Katarzyna Warmijak

—————————————————————————————————–

IV Edycja Przeglądu Artystycznego dla dzieci z autyzmem i ZA „Za co lubimy zimę” – konkurs plastyczny

organizator: ZS nr 29 w Bydgoszczy

termin: 3.12.2015r.

dyplom za udział Karolina Tadych, Jakub Bryk

opiekun: Ewelina Rogalska

Lena Małecka, Eryk Kopliner – wyróżnienie

opiekun: Elżbieta Kuprianowicz

—————————————————————————————————–

II Młodzieżowe zawody w pływaniu osób niepełnosprawnych.

organizator: ZS 19 w Bydgoszczy – basen Perła

termin: 6.11.2015r.

Weronika Węglarz II miejsce

Bartosz Popiołek  III miejsce

Tomasz Hordyk II miejsce

Karolina Malewska II miejsce

Udział brali: Iza Sicińska, Piotr Heba, Karolina Tadych, Bartosz Granowski, Karol Elzanowski

Opiekun: Joanna Cieślik

—————————————————————————————————–

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kręglach

organizator: SOSW w Tucholi

termin: 28.11.2015 r.

Weronika Ratajczak – Złoty Medal

Wojciech Bobak – Brązowy Medal

Opiekunowie: Patrycja Zastempowska, Agnieszka Ege Openkowska

—————————————————————————————————–

Konkurs Ekspresji Teatralnej w ramach akcji „żyj zdrowo i kolorowo”

organizator: ZSZ nr 5 w Bydgoszczy

termin: 27.11.2015r.

wyróżnienie dla klasy Iua

opiekun: Marzena Flinik

—————————————————————————————————–

Miejski Konkurs Matematyczny w roku Mariana Rejewskiego dla uczniów klas młodszych z niepełnosprawnością intelektualną „Matematyka w wesołej zabawie”

organizator: SOSW nr 3 w Bydgoszczy

termin:…………

wyróżnienie – Bartosz Popiołek, Emil Jędraszczak, Damian Klause, Tomasz Romel

opiekun: Patrycja Zastempowska

—————————————————————————————————–

Rok Mariana Rejewskiego konkurs plastyczny

organizator ZS nr 30 w Bydgoszczy

termin: 26.11.2015r.

Paulina Leśniewska II miejsce

opiekun: Jacek Nowakowski

—————————————————————————————————–

II Młodzieżowe zawody w pływaniu osób niepełnosprawnych w Bydgoszczy

organizator: ZS nr 19 w Bydgoszczy

termin: 9.11.2015r.

Weronika Węglarz, Tomasz Hordyk, Karolina Maleska – II miejsce w swoich kategoriach wiekowych

Bartosz Popiołek – III miejsce w swojej kategorii wiekowej

opiekun: Joanna Cieślik

 —————————————————————————————————–

XI Kujawsko Pomorski Miting Pływacki Olimpiad Specjalnych

termin: 27.10.2015r.

organizator: Basen „Czwórka” przy IV LO

Tomasz Hordyk – Złoty Medal

Anna Florek – Brązowy Medal

Opiekun: Joanna Cieślik

———————————————————————————-

XIV Kujawsko-Pomorski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

organizator: Klub Olimpiad Specjalnych „Olimpijczyk” w Chełmnie, SOSW w Chełmnie oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

termin: 17-18.10.2015r.

IV miejsce Łukasz Remus

opiekun: Marta Borzych

————————————————————————

Dbaj o środowisko – zbieraj odpady – konkurs plastyczny

organizator: ZS nr 30 w Bydgoszczy

termin: 18.09.2015r.

II miejsce dla klasy IIua

opiekun: Beata Breitenbach

 ROK SZKOLNY 2014
15.12.2014 – IX Międzyszkolny Miting Pływacki, basen „Perła” w Bydgoszczy:

  • B. Popiołek / klasa III żb -wyróżnienie,
  • T. Hordyk / klasa IV ża – złoty i srebrny medal,
  • H. Pawlak / klasa IV żb – brązowy medal,
  • A. Florek / klasa IV żb – srebrny medal.

trener zawodników: mgr Łukasz Pabianek

11.12.2014 - Konkurs plastyczny pt. „Mój Anioł” w Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 5 w Bydgoszczy:

  • Wyróżnienie dla Pauliny Leśniewskiej,
  • I miejsce, Angelika Szram.

opiekun plastyczny: mgr Katarzyna Warmijak

3.12.2014 – Konkurs plastyczny pt. „Oblicza Przyjaźni” w Zespole Szkół nr 33 w Bydgoszczy:

  • I miejsce, Paulina Leśniewska,
  • Wyróżnienie dla Pauliny Sodel.

opiekun artystyczny: mgr Beata Drągowska

7.11.2014 – II EDYCJA PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO DLA DZIECI Z AUTYZMEM „ZA CO LUBIMY JESIEŃ” ZS nr 29 Bydgoszcz:

  • Wyróżnienie za udział dla klasy 2żb.

opiekun uczniów: mgr Edyta Podworska

6.11.2014 – MISTRZOSTWA KUJAWSKO-POMORSKIE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ” ZSS SPRAWNI RAZEM” ŻNIN:

  • III miejsce dla klasy III a.

trener zawodników: mgr Łukasz Pabianek

17.09.2014 – „ZABAWY SPORTOWE” TYDZIEŃ INTEGRACJI W ZS nr 19 w Bydgoszczy:

  • Wyróżnienie za udział dla klasy 4żb.

trener zawodników: mgr Łukasz Pabianek

 KONKURSY w 2012/2013 

UCZESTNICY

NAGRODA

Konkurs wojewódzki pod patronatem Diecezjalnego Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych: ’Wiara moją drogą do Boga”. Podopieczni TERAPII PRZEZ SZTUKĘ nagroda główna
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: „Aniołami dla siebie bądźmy. Moja wizja Anioła”. Magdalena Rakowska wyróżnienie
Wojewódzki Konkurs Plastyczny UTP: „Bajkowa Bydgoszcz” Łukasz Ziemlewski II miejsce
Konkurs Fundacji Wiatrak: „Najpiękniejsze miejsce Unii Europejskiej”. Daria Tomaszewska II miejsce
Konkurs pod patronatem Wojewody Kuj-Pomorskiego: „Telewizja cyfrowa w moim domu. Cyfryzacja kraju”. Magdalena Rakowska I miejsce
Konkurs fotograficzny pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy: „Okiem na Świat”. Patryk GackowskiMartyna Retecka I miejscewyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej w Toruniu: „Moje marzenie”. Karolina Chuda wyróżnienie
Konkurs wiedzy o Bydgoszczy w ZS nr 8: „Cudze chwalicie, a czy swoje Miasto znacie?”. Marika BuzaPatrycja KabatAgnieszka KropkowskaNatalia OsińskaKarolina ChudaAgnieszka Drożańska wyróżnienie
VIII Konkurs Ortograficzni o Pióro Dyrektora Wydziału Edukacji w ZS nr 31 Patrycja KabatAgnieszka KropkowskaKarolina Chuda wyróżnienie
Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Pałacu Młodzieży Podopieczni Teatrzyku „PCHŁA SZACHRAJKA” wyróżnienie
Konkurs ekologiczny w Pałacu Młodzieży Podopieczni Teatrzyku „PCHŁA SZACHRAJKA” wyróżnienia
Wydział Gospodarki Komunalnej: „Czysta Bydgoszcz”. Podopieczni Teatrzyku „PCHŁA SZACHRAJKA” zakwalifikowanie się do pierwszej trójki laureatów.
Festiwal Integracji Talentów w ZS nr 19 Zuzanna Biedzian II miejsce
Muzyczny Konkurs: „Od Okola do Opola” w ZS nr 5”. Paulina ChmielMateusz Niewiedzki I miejsce
VII Meeting Pływacki Szkół Specjalnych i Integracyjnych w OSW nr 3 Dominik GizaMateusz NiewiedzkiPaulina ChmielKinga JordanAgnieszka Kropkowska srebrny medalbrązowy medaldwa złote medalezłoty medalzłoty medal
VII Mistrzostwa Kuj-Pomorskie w Unihokeja drużyna ZS nr 30 I miejsce
VI Międzyszkolne Zawody Siłowe Herkules Patryk ZającDominik GizaPaulina ChmielDiana Tomaszewska I miejsceIII miejsceI miejsceIII miejsce
III Integracyjny Meeting Pływacki o Puchar Wójta Gminy Osielsko Paulina ChmielDawid JaruszewskiMariusz SmolińskiKinga Jordan dwa złote medalebrązowy medalzłoty medalzłoty medal
II Międzyszkolny Konkurs Pierwszej Pomocy: „Potrafię, Ratuję, Pomagam”. W ZS nr 31 Martyna ReteckaDiana TomaszewskaEwelina Snuszka IV miejsce
Turniej Wiedzy Historyczno-Patriotycznej XXIV bydgoska Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku „Kornelki” I miejsce